Київські адвокати шоковані вбивством свого колеги 50-річного Юрія Ігнатенка. Вчора його тіло знайшли на полі поблизу села Рожни Броварського району Київської області. Чоловіка викрали посеред білого дня в місті Бориспіль, де він мешкав із родиною. Колеги кажуть, що смерть пов'язана із професійною діяльністю. Бо в день вбивства він виграв справу в суді.

"А через декілька годин його викрали. І, наскільки нам відомо, в той же день позбавили життя. Справа була невелика, повернув клієнтці, літній жінці, однокімнатну квартиру. Але, вона неодноразово до цього отримувала погрози, на неї нападали", - розповів "Знай" голова Комітету захисту професійних прав адвокатів з Ради адвокатів Київської області Ілля Костін.

Юрист додає, що це перший випадок, коли на адвоката у столиці нападають саме через професійну діяльність.

"Адвокатська спільнота піднялась, сьогодні ми ходили до слідчих органів. Бо довести розслідування обставин його смерті – справа честі. Також, будемо допомагати родині", - додав Костін.

В міліції кажуть, що 20 березня до них звернулася дружина Юрія 43-річна Світлана. "Розповіла, що він пішов з дому на зустріч і не повернувся. Тоді провадження відкрили за статтею "Незаконне позбавлення волі або викрадення людини", а зараз перекваліфікували на "Умисне вбивство". Версій того, що з ним сталося, дуже багато. Це професійна діяльність, може хтось помстився з інших причин. Може, йому або він комусь був винен грошей. Слідчі відпрацьовують дуже багато версій", - каже спікер обласної міліції Микола Жукович.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк нагодувала свого чоловіка і налякала майбутню свекруху: "Не помила посуд"

Вагітна дружина Віктора Павлика здивувала подробицями про дитину: "Плакала пів години"

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Показати ще

Два тижні тому в Борисполі серед білого дня викрали священика. Це сталося 9 березня. До 40-річного отця Олексія, який йшов по вулиці, під'їхала темно-сіра машина. Звідти вийшло троє в масках. Вони запхали священнослужителя на заднє сидіння та рушили в невідомому напрямку. Дружина 45-річна Наталія, на очах якої вкрали чоловіка, відразу набрала 102. Міліція оголосила план-перехоплення. А за вісім годин отець Олексій вийшов на зв'язок. Сказав, що він перебуває в Баришівському районі.

Юрій Ігнатенко в 1995-му закінчив Академію внутрішніх справ. Адвокатом працював більш як 15 років. У нього залишилась дружина і троє дітей.