На дріжджовому заводі біля Львова стався вибух. Мешканці прилеглих до виробництва районів раптово відчули різкий і неприємний запах.

У головному управлінні ГСЧС Львівській області підтвердили, що на території заводу "Ензим" проводилися демонтажні роботи, під час яких стався вибух.

"Викидів шкідливих або небезпечних речовин в атмосферу не було. Травмованих немає", - розповів представник рятувальників Віталій Туровцев.

У прес-службі "Ензиму" пояснили, що під час робіт сталося локальне пошкодження комунікацій розчину аміаку. Представники заводу запевнили, що загрози людям та навколишньому середовищу немає, робота триває в штатному режимі.

Серед жителів Львова миттєво почали поширюватися чутки про аварію, почалася паніка, але наразі, як повідомила "Знай" місцева жителька Наталія, у містяни заспокоїлися, запаху аміаку вже зовсім немає.

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

Керівництво заводу просить городян зберігати спокій, оскільки ніяких загроз немає, завод навіть відмовився від послуг рятувальників бригади ГСЧС.

Жителям, у яких могли бути пошкоджені шибки у будинках, запропонували звертатися до представників заводу для відшкодування втрат.