На дріжджовому заводі біля Львова стався вибух. Мешканці прилеглих до виробництва районів раптово відчули різкий і неприємний запах.

У головному управлінні ГСЧС Львівській області підтвердили, що на території заводу "Ензим" проводилися демонтажні роботи, під час яких стався вибух.

"Викидів шкідливих або небезпечних речовин в атмосферу не було. Травмованих немає", - розповів представник рятувальників Віталій Туровцев.

У прес-службі "Ензиму" пояснили, що під час робіт сталося локальне пошкодження комунікацій розчину аміаку. Представники заводу запевнили, що загрози людям та навколишньому середовищу немає, робота триває в штатному режимі.

Серед жителів Львова миттєво почали поширюватися чутки про аварію, почалася паніка, але наразі, як повідомила "Знай" місцева жителька Наталія, у містяни заспокоїлися, запаху аміаку вже зовсім немає.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк зробила нечуване для рідного Хмельницького, у красуні золоте серце: всі гроші - дітям

У Львові знайшли житло древніх людей, археологи в екстазі: "Справжні галичани"

На Прикарпатті анорексія звела в могилу 19-річну дівчину: "Важила 29 кілограмів"

На Львівщині зник викладач з чорним наплічником - ні слуху ні духу другий тиждень

Показати ще

Керівництво заводу просить городян зберігати спокій, оскільки ніяких загроз немає, завод навіть відмовився від послуг рятувальників бригади ГСЧС.

Жителям, у яких могли бути пошкоджені шибки у будинках, запропонували звертатися до представників заводу для відшкодування втрат.