Сьогодні, 4 серпня, о 17:15 диспетчер депо повідомив в поліцію про стрілянину по пасажирському тролейбусу.

Тролейбус рухався вниз по вулиці С. Бендери міста Хмельницький, як раптом пасажири почули постріл і звук розбитого скла. На місце події виїхала оперативники, повідомляє "Є".

Читайте також: Київський тролейбус покалічив бабусю

Серед пасажирів постраждалих немає. У КП "Електротранс" кажуть, що ремонт тролейбуса обійдеться більш ніж в 1000 гривень.

У поліції повідомили, що за свідченнями очевидців, стріляли в тролейбус неповнолітні. Пасажири бачили, як з місця інциденту тікали двоє підлітків.

Популярні новини зараз
Це сигнал виїжджати: енергетик підказав, коли треба залишити домівку без світла і тепла Поклали одну річ на підвіконня - і батареї більше не потрібні: квартира стала теплішою за 10 хвилин Українцям можуть дозволити забирати орендовані квартири, у яких вони проживають Податкова готує штрафи українцям за кордоном: кого перевірять першим
Показати ще