Двоє пранкерів з Каліфорнії зуміли обдурити чималу кількість відвідувачів одного з місцевих музеїв. Нічого протизаконного при цьому вони не зробили.

Підлітки просто залишили окуляри на підлозі в залі музею, а глядачі вирішили, що це така собі сучасна інсталяція. Фото розіграшу один з юнаків під ніком teejay виклав у своєму мікроблозі в Twitter.

Хлопці пояснили що на такий крок зважилися після того, як ознайомилися з роботами недавно відкритої у музеї експозиції. Деякі експонати видалися їм абсолютно незрозумілими, хоча інші відвідувачі розглядали виставку з дуже зосередженими обличчями.

Тоді пранкери і вдалися до свого експерименту. Вони залишили на підлозі окуляри і спостерігали за реакцією відвідувачів. Буквально через кілька хвилин навколо "експоната" зібралася купа людей, а дехто навіть узявся їх фотографувати.

Читайте також: Пранкери жорстко пожартували із поліцією

Популярні новини зараз
Воєнний стан в Україні: юрист Олександр Моргун пояснив, за яких умов його скасують "Впливає на прийняття рішень": колишній британський шпигун розповів про загадкову хворобу путіна ЗСУ показали росіянам, як використовують трофейну техніку проти окупантів: "Вже згодився" "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

Після того, як teejay виклав цю фотоісторію в мережі, її поширили понад 50 тисяч разів.

Відомо, що окуляри не були першою річчю, яку спробували "інсталювати" жартівники. В об'єкти сучасного мистецтва вони намагалися просунути кепку і сміттєву урну, але ці предмети не користувалися популярністю у відвідувачів. Що стосується успішного експерименту з окулярами,то, як написав один з хлопців, деякі люди можуть сприйняти подію як жарт, але багато хто знайде в ній "особливий духовний посил".