Двоє підлітків другого березня потрапили у підземний бункер у Харкові. Споруда розташована на території медичного комплексу. Вони не постраждали, адже місцевим рятувальникам вдалося оперативно дістати їх з бункера.

Про це повідомляє прес-служба управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області. Рятувальники отримали повідомлення про подію о 19:32. У бункері були 20-ти та 16-річний хлопці та 15-річна дівчина. Вони потрапили туди через колектор водоводу. Але на водогоні сталася аварія і колектор почало затоплювати. Через це підлітки не змогли вибратися назовні.

Рятувальників викликав 20-річний хлопець. Йому вдалося подолати чотири метри висоти та через вертикальну шахту бункера. Коли рятувальники приїхали на місце події, то побачили, що підлітки стоять на краю плити перекриття. Там було обмаль місця і вони могли впасти та тяжко травмуватися.

Читайте також: "Тітушки" напали на львівських активістів (фото)

Підлітків діставали з бункера за допомогою пожежної драбини. Один з рятувальників спустився вниз до підлітків з мотузкою. Спершу з бункеру та дістали дівчину, а потім й хлопця. Підлітки не постраждали в результаті інциденту.

Нагадаємо, чоловік у камуфляжній формі погрожував трьом школярам пістолетом. Інцидент трапився на одному з дитячих майданчиків Харкова.