Підлітки застрягли в підземному бункері (фото, відео)

поділитись
Підлітки потрапили у підземний бункер через колектор водопроводу. На водогоні сталася аварія, і колектор почало затоплювати, а підлітки не змогли вибратися назовні

[gallery]

Двоє підлітків другого березня потрапили у підземний бункер у Харкові. Споруда розташована на території медичного комплексу. Вони не постраждали, адже місцевим рятувальникам вдалося оперативно дістати їх з бункера.

Про це повідомляє прес-служба управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Харківській області. Рятувальники отримали повідомлення про подію о 19:32. У бункері були 20-ти та 16-річний хлопці та 15-річна дівчина. Вони потрапили туди через колектор водоводу. Але на водогоні сталася аварія і колектор почало затоплювати. Через це підлітки не змогли вибратися назовні.

Рятувальників викликав 20-річний хлопець. Йому вдалося подолати чотири метри висоти та через вертикальну шахту бункера. Коли рятувальники приїхали на місце події, то побачили, що підлітки стоять на краю плити перекриття. Там було обмаль місця і вони могли впасти та тяжко травмуватися.

Читайте також: "Тітушки" напали на львівських активістів (фото)

Підлітків діставали з бункера за допомогою пожежної драбини. Один з рятувальників спустився вниз до підлітків з мотузкою. Спершу з бункеру та дістали дівчину, а потім й хлопця. Підлітки не постраждали в результаті інциденту.

Нагадаємо, чоловік у камуфляжній формі погрожував трьом школярам пістолетом. Інцидент трапився на одному з дитячих майданчиків Харкова.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
підлітки застрягли у бункері, рятвальники дістали підлітків з бункера, Харків
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Валюта знову "застрягне" за психологічною відміткою
0
0
16:09 21.03.2018
За останні два роки, стверджує декан, в медичному університеті відбулося чимало реформ без втручання з боку міністерства охорони здоров’я
0
0
15:06 21.03.2018
Це питання священнослужитель ставить всім, хто приходить до нього
0
0
14:55 21.03.2018
Бюджетні напрямки для України повинні були відкрити вже давно, але сторонам не вдавалося знайти компроміс
0
0
14:27 21.03.2018