У місті Перечин Закарпатської області 16-річний син убив матір металевим претом, а сам пішов до дівчини, аби забезпечити собі алібі.

"Хлопець вкотре посварився із матір'ю, у них часто на побутовому грунті виникали конфлікти. Цього разу ніби-то мама забороняла синові зустрічатися із дівчиною. Тоді він ухопив металевого прута та ударив ним матір кілька разів по голові. Знаряддя убивства викинув через балкон у зарості. А сам пішов до дівчини, яка мала би підтвердити його алібі. Сподівався, що убиту маму знайде хтось із родичів. Та коли повернувся додому, побачив, що тіло ніхто не чіпав. Подзвонив до родички. І сказав, що хтось убив маму. А та викликала поліцію", - розповідає Юрій Юрійович, заступник начальника по слідству Перечинського відділення поліції.

Відомо, що хлопець був ліцеїстом, навчався у Закарпатському обласному інтернаті з посиленою військовою підготовкою. Його матір працювала в Ужгороді у фармацевтичній компанії. З ними проживав іще дід, батько матері. У день убивства він поїхав у село родичів. Сім'я характеризується позитивно.

Читайте також: Київські патрульні врятували самогубця

Наразі хлопця затримано. Його чекає суд та 15 років ув'язнення.

Популярні новини зараз
ТЦК отримали офіційний дозвіл запихувати чоловіків в автобуси – є певні умови Після енергетики хочуть знищити газову інфраструктуру: українцям озвучили страшний прогноз В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям Українцям заборонили, а собі замовляють новенькі: держоргани обурили тендерами на кондиціонери
Показати ще