На Житомирщині підліток намагався зробити селфі на даху потягу. Юнак отримав значні опіки тіла.Близько 21:10 26 червня в поліцію надійшло повідомлення про госпіталізацію в реанімаційне відділення лікарні 15-річного хлопця з залізничного вокзалу Бердичева, інформує "Телеграф" з посиланням на Головне управління поліції в Житомирській області.

Слідчо-оперативна група Бердичівського відділу поліції встановила, що підліток отримав тілесні ушкодження у вигляді опіків тіла, перебуваючи на нерухомому вагоні залізниці.

Читайте також: Заповзятливий чоловік намагався вкрасти п'ять тепловозів

Для цього він спробував залізти на нерухомий вагон, який перебував за 250 метрів від приміщення вокзалу, а в результаті отримав електричний опік 50% тіла.

З'ясування всіх обставин триває в ході розпочатого відкритого провадження у ст. 128 (необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Юнакові надається необхідна медична допомога.

Популярні новини зараз
Відстрочку можуть зняти автоматично: що змінилося в "Резерві+" і кого це вдарить першим Потепління буде недовгим: синоптики попереджають про нову хвилю сильних морозів Пенсіонерам доплатять майже 2 600 гривень: хто отримає надбавки Світло і тепло по-новому: в Україні планують реформу енергетики – що зміниться
Показати ще