Підозрюваний у вбивстві співробітника спецпідрозділу "Сокіл" у Донецькій області покінчив з собою під час спецоперації з його затримання.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник ГУ МВС у Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

"Сьогодні рано вранці співробітниками міліції спеціального призначення "Сокіл" та підрозділами Національної гвардії України була проведена спецоперація в Іллічівському районі Маріуполя із затримання небезпечного злочинця Миколи Гриненка, який раніше 23 лютого при затриманні вбив співробітника спецпідрозділу "Сокіл" і поранив двох бійців", - написав він.

Аброськін повідомив, що Гриненко намагався покинути своє укриття, перевдягнувшись в жіночий одяг. Коли ж підозрюваний зрозумів, що будинок оточений та шляхів для відступу немає, покінчив життя самогубством, зробивши постріл собі в голову.

На місці працює слідчо-оперативна група Іллічівського районного відділу міліції.

Популярні новини зараз
За переказ дружині можуть оштрафувати: українців суворо попередили Світло по 15 гривень за кіловат: тарифи на електроенергію стрімко зростуть Реактивні "Шахеди" виснажують: експерт пояснив головну ціль безпілотників Рішення про літні канікули ухвалено: коли школярів відправлять відпочивати
Показати ще