У Харкові минулий тиждень березня відзначився скандальними подіями, пов'язаними з силовиками.

У цю середу, 18 березня пройшло 1-ше судове засідання у справі по 5-ти військовослужбовцям, які вчинили півроку тому ряд злочинів. Протягом 1-го дня військові, які поверталися на Донбас з Чернігівської області, влаштували погоню, викрали кілька автомобілів і поранили жінку. Підозрюваним загрожує 10 років в'язниці або навіть довічне ув'язнення.

Також працівники військової прокуратури затримали військовослужбовця, підозрюваного у вбивстві покликаного на службу призовника.

Заарештованого ще кілька порушників закону: зовсім недавно призвані військові встигли "виділитися" жорстоко побивши солдатів.

Харків переходить на екологічно безпечні альтернативні види палива. З метою економії на опаленні переходять на пелети. Така технологія дозволить зменшити витрати вдвічі. 1-ша котельня, в якій газові котли замінили на аналоги з пелетними пальниками, вже запрацювала.

Популярні новини зараз

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Дружина Юрія Ткача застала зірку "Квартал 95" в ліжку в іншою красунею: "Юра, це що?"

На Львівщині зникла синьоока красуня в чорному пальто - десять днів жодної звісточки

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Показати ще

Харків не зможе повністю відмовитися від газу через неможливість переобладнати всі старі котельні, проте в планах запуск ще 15 котелень на пеллетах. На їх оснащення потрібно приблизно 30 мільйонів гривень.