Відомий фотограф Олена Калис опублікувала серію знімків, які демонструють підводне заняття йогою на рівні витвору мистецтва.

Про це повідомляє Huffington Post.

Олена проживає на Багамських островах і спеціалізується на підводному фотографуванні. У цьому проекті їй допомогла інструктор із йоги Брітта Джейд, яка демонструє різні асани під водою.

За словами Калис, вона присвятила цей проект позитивному впливу йоги на здоров'я людини.

Читайте також: Йога замінить підліткам антидепресанти

Популярні новини зараз
Гороскоп сьогодні 10 квітня: несподівані новини й конфлікти у четвер В Україні оновили важливий перелік для ВПО: від цього залежать виплати Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу Пенсіонерам виплатять доплати до дня народження: отримають до 10 тисяч гривень
Показати ще

Нагадаємо, раніше вчені розповіли, що для боротьби з тривожними розладами, котрі властиві кожній четвертій дитині у віці від 14 до 18 років, фахівці радять використовувати не антидепресанти, а йогу.