Сьогодні комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку внесла зміни щодо картки киянина. Міська влада збирається продовжити період її переоформлення.

Про це повідомляє офіційний сайт Київської міської ради.

Читайте також: Які нові можливості дає картка киянина

"Відповідно до проекту рішення, планується продовжити термін користування "Карткою киянина" до 1 квітня 2017 року. Таким чином, власники картки, які не встигли її замінити, матимуть додатково пів року для переоформлення, при цьому не втрачаючи пільги на проїзд у метрополітені", - сказано в повідомленні.

За словами голови бюджетної комісії Андрія Страннікова, наразі більше ніж 400 тисяч громадян не переоформили картки.

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: експерт радить активно закуповуватись валютою перед весною Тарифний удар, звідки не чекали: українцям анонсували чергове подорожчання "Газмережі" попередили про нововведення: стосується передачі показників лічильників Українцям обіцяють одноразову матеріальну допомогу: у кого в гаманцях додасться купюр
Показати ще

"Процес переоформлення картки триває 3-4 тижні. Наше рішення надасть можливість максимального соціального захисту пільгових категорій киян та переселенців", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше київська влада розширила можливості власників "Картки киянина". Тепер можна за хвилину розрахуватися за харчування дитини в дитячому саду і оплатити штраф за порушення Правил дорожнього руху.