Сьогодні комісія Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку внесла зміни щодо картки киянина. Міська влада збирається продовжити період її переоформлення.

Про це повідомляє офіційний сайт Київської міської ради.

Читайте також: Які нові можливості дає картка киянина

"Відповідно до проекту рішення, планується продовжити термін користування "Карткою киянина" до 1 квітня 2017 року. Таким чином, власники картки, які не встигли її замінити, матимуть додатково пів року для переоформлення, при цьому не втрачаючи пільги на проїзд у метрополітені", - сказано в повідомленні.

За словами голови бюджетної комісії Андрія Страннікова, наразі більше ніж 400 тисяч громадян не переоформили картки.

Популярні новини зараз
Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують" Наталка Карпа заспівала про пекучий біль кожної українки, яка вірно чекає на свого чоловіка з війни: "З цим зіткнулися сотні тисяч сімей" Анджеліна Джолі після візиту в Україну одяглася в чорне і попрощалася зі старшою донькою: "Я розплачусь, якщо буду..." Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще

"Процес переоформлення картки триває 3-4 тижні. Наше рішення надасть можливість максимального соціального захисту пільгових категорій киян та переселенців", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше київська влада розширила можливості власників "Картки киянина". Тепер можна за хвилину розрахуватися за харчування дитини в дитячому саду і оплатити штраф за порушення Правил дорожнього руху.