Похорони професійного геймера Філіпа Клемёнова, відомого під ніком Phizzurp, подивилися в прямому ефірі користувачі Twitch. Саме цей сервіс часто використовував популярний гравець в Call of Duty.

Віртуальна церемонія була позначена на Twitch як "останній ефір". Вона привернула увагу більше ніж дев'яти тисяч користувачів сервісу.

У коментарях не обійшлося і без жартів, проте багато користувачів дійсно висловлювали співчуття.Геймер Клемёнов почав свою кіберспортивну кар'єру в 18-річному віці. До моменту загибелі хлопцю виповнилося 23 роки.

На початку жовтня геймер разом зі своєю дівчиною і другом потрапив в автокатастрофу. Машина, що їхала на великій швидкості, вилетіла з дороги і врізалася в ліхтарний стовп. Про смерть відомого геймера його дівчина повідомила в Твіттері.
Подробиці самого інциденту досі уточнюються. Поліція повідомила, що водій автомобіля помер в реанімації, а пасажир помер на місці. При цьому різні джерела по різному інформують про те, чи був за кермом сам Клемёнов, чи його друг.

Деякі ЗМІ повідомляють, що він був пасажиром. Його дівчина у відповідь на підозри у водінні в нетверезому вигляді заявляла, що Філіп в день своєї смерті пив лише воду.

Watch live video from on www.twitch.tv

Популярні новини зараз

Путінський бойовий флот підступно наблизився до берегів України

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще