Депутат Держдуми РФ і колишній "прокурор" анексованого Криму Наталія Поклонська заявила, що на півострові замироточив бюст російського імператора Миколи II.

Про "диво" вона повідомила в ефірі одного з кремлівських каналів. Поклонській розповіли про це "неймовірне явище" її колишні підопічні з "прокуратури" Криму.

"Мої співробітники телефонують із Криму, з прокуратури, які доглядають за каплицею. Ви знаєте, сьогодні вранці бюст Миколи Другого, государя нашого, який ми встановили у сквері біля каплиці, замироточив. Бюст!" - заявила Поклонська.

Кримчани, за її словами, приходять до пам'ятника, щоб зцілювати дітей, прикладаючи до погруддя імператора. Вона запевнила, що у неї навіть є фотодокази "нез'ясовного наукою дива".

Бюст Миколи II встановлено восени 2016 року. Він розташований поруч із будинком "прокуратури" Криму.

Популярні новини зараз

Вибух вантажівки з мотоциклом залишив жменьку попелу на місці села: загинуло 17 осіб, близько 500 будинків зруйновано

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Двоє копів усамітнилися в туалеті, думаючи, що їх не бачать: попу жінки у формі не витримав умивальник

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, Наталя Поклонська спробувала блиснути знанням російських класиків, але в підсумку стала посміховиськом. Вона приписала цитату літературного персонажа реальній історичній особистості.