Кримська "прокурорка" Поклонська розповіла що їй погрожувала Генеральна прокуратура України.

Прокурор самопроголошеної РК Наталія Поклонська отримувала погрози з Генеральної прокуратури після того, як її призначили главою наглядового відомства півострова, - пише ТАСС із її слів.

"Держрада Республіки Крим" призначила Поклонську 11 березня 2014, після того і почалися погрози.

Зі слів жінки, їй дзвонили, погрожували тюрмою. "Дзвонили співробітники Генпрокуратури України. Вони відверто і прямо говорили, що якщо я зараз покину прокуратуру Республіки Крим і піду, то вони розцінять це як добровільна відмова від злочинної діяльності. Якщо ж ні - то машина вже виїхала зі спецназом, мене заарештують, кинуть у камеру. Я сказала, що краще я буду сидіти в камері, ніж служити фашистам" - розповіла Поклонська у інтерв'ю.

Так званий прокурор сама зголосилась працювати "на Аксьонова" та "нову кримську владу". 25 березня 2014 генпрокурор РФ Юрій Чайка створив прокуратуру РК, а в.о. керівника призначив Наталію Поклонську. Вже наступного дня МВС України включило її до списку "осіб, які переховуються від органів досудового розслідування".

Популярні новини зараз

Холостячка Ксенія Мішина годинами терпіла неймовірні муки

Ведуча 1+1 Алла Мазур показала свою надійну опору у боротьбі з онкологією: "Не дозволив мені здатися"

Головне за ніч: українка сіла на 8 років після виклику "103", "ліки" Алли Мазур від раку, загадкове зникнення у Києві та Лоліта-реперша

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Показати ще

Жінка вважає, що вона мала взяти на себе цю відповідальність, відкинувши страх. "Потрібно було дуже багато зробити, щоб зібрати людей, показати, що ми за праве діло", - вважає вона.

Раніше, після незаконного призначення "прокурором Криму" вона в ефірі державної ТРК "Крим" називала київську владу "чортами з попелища". Розповіла, що жила в Києві неподалік від Майдану Незалежності, де проходили акції протесту, і відчувала "гар в горлі від палених покришок".

До "кримського призначення", жінка працювала прокурором ГПУ. Звідти її звільнили "за порушення Присяги працівника прокуратури, скоєння проступку, який порочить честь працівника прокуратури" та позбавили чину "радник юстиції". До того Поклонська працювала Сімферопольським міжрайонним природоохоронним прокурором.