Злочинна банда налічувала 30 осіб, а чисельність дівчат, які надавали послуги сексуального характеру, перевищувала 70 осіб. Про це повідомляє прес-служба ГУ НПУ в м.Києві, інформує "Знай".

Організатором мережі борделів і підпільних "штабів", від куди здійснювалося управління всією діяльністю, виявилася уродженка Житомирської області.

Обов'язки між членами угруповання розподілялися вкрай чітко з метою забезпечення безперервного і налагодженого робочого процесу. Зароблені гроші перераховувалися на банківські рахунки фізичних осіб для маскування їх походження.

За місяць Зловмисники заробляли близько 2 млн гривень.

Оперативними групами було проведено 18 санкціонованих обшуків з одночасним проведенням допитів причетних осіб до цього кримінального злочину.

Популярні новини зараз
"Випала карта Сонця": відомий астролог поділився прогнозом "подвійної" перемоги України - ворог зникне, як роса Пенсійний вік та "мінімалка" в Європі та Україні - порівняння: де умови для літніх людей кращі Санкт-Петербург, Москва, Єкатеринбург: удари будуть по лінивих російських містах Користь чи шкода: чи можна насправді їсти на сніданок вівсянку
Показати ще

В ході оперативних заходів було вилучено: 94 мобільних телефони, 16 ноутбуків, 8 системних блоків, 23 системи відеоспостереження, 16 банківських карток, 4 сервера, 5 накопичувачів інформації, 40 тис. гривень і дві тисячі франків (що еквівалентно 50 тис. гривень), а також бухгалтерську документацію.

Читайте також: "Золота лихоманка по-київськи": з городян масово зривають коштовні прикраси

Організатору злочинної групи повідомлено про підозру у вчиненні кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 303 КК України ("Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією") і затриманій в порядку ст. 208 КПК України. Їй загрожує до семи років позбавлення волі. Тривають слідчо-оперативні заходи.