У Києві правоохоронці викрили діяльність одного зі столичних "секс-картелів". Щомісяця шахраї заробляли близько двох мільйонів гривень.

На офіційному сайті ГУ НП у місті Києві повідомили, що в злочинну банду входили 30 осіб. Також у "штаті" перебувало понад 70 повій.

Організувала такий "бізнес" уродженка Житомирської області. Він налічував 10 борделів і 7 штабів, через які управляли діяльністю. У всіх учасників групи були свої обов'язки, за допомогою яких забезпечували безперервний робочий процес.

З'ясувалося, що зароблені гроші перераховували на банківські рахунки фізосіб для маскування їх походження. В ході обшуку правоохоронці вилучили: 94 мобільних телефонів, 16 ноутбуків, 8 комп'ютерів, 23 системи відеоспостереження, 16 банківських карток, 4 сервера, 5 накопичувачів інформації, 40 тисяч гривень, 2 тисячі франків і документи.

Відкрито кримінальне провадження. Організатору так званого бізнесу загрожує до 7 років позбавлення волі. Слідство триває.

Популярні новини зараз

Мама школяра розкрила очі батьків на меню Клопотенка: "Поверніть булки і ковбасу"

Михайло Поплавський відсунув юних студенток і взявся за Тіну Кароль: вже покликав у свою печерку

Таксист Гювен не зміг забути поїздку з українкою і став надсилати їй свій "Bolt": "Хочу лизати тебе годинами..."

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Показати ще

Читайте також: 7 найпопулярніших товарів серед українських контрабандистів

Раніше у Києві поліція викрила крупну мережу з надання інтимних послуг.

Правоохоронці викрили групу з 14 осіб, яка тривалий час займалася сутенерством у столиці. Використовуючи додатки для смартфонів, сутенери створили "закриті групи", до складу яких входили жінки віком від 18 до 25 років.