На сьогодні оновлена ​​процедура діє тільки в Києві, але якщо система продемонструє свою ефективність, її почнуть застосовувати по всій Україні.

Як повідомляє Департамент консульської служби МЗС України на своїй сторінці в Facebook, в Україні посольство Польщі спростило процедуру реєстрації клопотань на отримання візи.

"Посольством Республіки Польща в Україні запроваджено нову процедуру реєстрації клопотань візових центрів в Києві, яка має на меті спростити доступ та прискорити процес подачі громадянами України візових клопотань", - повідомляє МЗС.

"Після здійснення передоплати сервісного збору і отримання банківського коду PTN заявнику протягом 5 днів подзвонить оператор колл-центру з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу (крім вихідних днів) і запропонує дату подачі документів. Якщо запропонована дата не є прийнятною для заявника, наступна автоматично обрана системою дата буде вдруге запропонована заявнику оператором в телефонному режимі ", - передається в повідомленні.

"Знай.ua" раніше повідомляв про те, куди найчастіше їдуть українці на ПМЖ.

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська зустріла весну в обіймах красеня, і це не чоловік: "Час зав'язувати"

"Холостячка" Мішина збирається вчити українок життя за гроші: "У вас немає енергії"

На сцену "Голосу країни" увірвалася суперниця Дорофєєвої: могла співати у "Время и стекло"

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Відзначається, що спрощений варіант реєстрації на подачу візових документів до Польщі буде діяти тільки в Пунктах прийому візових анкет в Києві.

"Нововведення має суттєво скоротити процес подачі документів на польську візу, убезпечити систему від хакерських атак і направлено обмежити діяльність незаконних візових посередників. За результатами роботи нової процедури реєстрації в Києві, якщо буде зафіксовано її актуальність і прискорення процесу реєстрації заявників на отримання польської візи, така система буде введена в візових центрах і консульських установах Польщі у Львові, Луцьку, Харкові, Одесі ", - йдеться в повідомленні.