На думку фахівців Шеффілда, таблетки з помідорів, які містять лікопен, можуть поліпшити якість сперми на 70%. Завдяки цьому, бездітні пари отримують нову надію.

Як повідомляє портал "Новости Ю", лікопен, який дає помідорам червоний колір, може позитивно вплинути на чоловічу фертильність. Крім цього, він здатний уповільнити прогресування раку простати та збільшення передміхурової залози. Це викликає проблеми з сечовим міхуром у літніх чоловіків.

Вчені планують провести дослідження. Учасників поділять на 2 групи. Одна буде отримувати "помідорні таблетки", а інша - ідентичні фіктивні капсули.

Ця тема дуже важлива на сьогоднішній день, адже приблизно в 1 із 6 пар жінка не може завагітніти. У половині випадків причиною проблеми є погана якість сперми партнера.

Читайте також: "Метод Джолі": врятувати груди або померти від раку

Популярні новини зараз

Газ виросте у 4 рази? Українцям відповіли, чи подорожчає транспортування блакитного палива

Студентка з Шевченка розповіла, як викладач довела її до відчаю: "Плач, с*ка"

Павло Зібров вивалив свій шампур в Дубаї на очах у дружини: чоловіки позаздрять

Святослава Вакарчука запідозрили у таємних зв’язках із лідером гурту Go_A Катериною Павленко: "Епічно!"

Показати ще

Раніше повідомлялось, що вчені провели дослідження, яке показало, що вища освіту знижує ризик розвитку серцевої недостатності.

Стало відомо, що експеримент провели фахівці з Європейського товариства кардіологів. У результаті, виявилося, що вища освіта зменшує ризик серцевої недостатності, яка виникає після серцевого нападу.