Міністерство освіти та науки України оприлюднило детальну інструкцію для абітурієнтів ВНЗ, як не загубитися в довгих списках та знайти своє прізвище серед рекомендованих до зарахування у виші.

Основними джерелами, де абітурієнт може перевірити, чи отримав він місце держзамовлення, є особистий кабінет на сайті vstup.info, а також сайти обраних абітурієнтом вищих навчальних закладів.

Читайте також: Абітурієнти Донбасу вступатимуть без ЗНО

При цьому, зазначають у Міносвіти, найшвидше можна дістати необхідну інформацію, зайшовши в особистий кабінет (через http://ez.osvitavsim.org.ua/).

Також списки зарахованих до кожного окремого університету мають з'явитися на сайті vstup.info та на сайтах кожного ВНЗ.

Популярні новини зараз
Нова допомога з Чехії: хто з українців може розраховувати на виплати Платити доведеться більше, але не всім: для кого тариф на доставку газу може суттєво зрости Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить Гороскоп на тиждень з 6 по 12 лютого для всіх знаків Зодіаку: Водолії відпочинуть на всю, а Діви просунуться кар'єрою
Показати ще

Далі, щоб подивитися держзамовлення на сайті vstup.info, абітурієнт може зайти на сторінку вишу, який його цікавить, та переглянути список рекомендованих до зарахування. Прізвища всіх вступників, що отримали місце держзамовлення, будуть виділені жовтим кольором.

Якщо ж абітурієнт не потрапив до списку рекомендованих до зарахування, до 10 серпня він ще може подати документи на навчання на контрактній основі. Списки зарахованих на контракт будуть оприлюднені до 12 години 12 серпня.