Російський актор Михайло Пореченков, який і надалі знімається в анексованому Криму, заявив, що продовжить зйомки на півострові, та попросив називати його Міша Крим.

"Можна мене називати так - Міша Крим. Все нормально. Я радий, якщо мене будуть так називати. Це прекрасно", - сказав він журналістам, відповідаючи на питання про можливі наслідки в зв'язку з роботою на півострові, повідомляє ТАСС.

Михайло Пореченков значиться в "стоп-листі" Служби безпеки України (СБУ), яка заборонила йому в'їзд на територію країни за відвідування Донбасу і роботу в Криму.

Читайте також: Як українці платять сепаратистам

Актор "прославився" тим, що прибувши до Донецька восени 2014 року, особисто взяв участь в обстрілі підрозділу українських Збройних Сил, які утримували донецький аеропорт, із автоматичної зброї. Відео відразу поширили в інтернеті. Сам Пореченков заявив, що кадри, на яких він стріляє з кулемета в аеропорту Донецька, були постановочними, а патрони — холостими.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль приховувала коханого? Відомий продюсер розкрив карти: "Стали рідними"

Дружина Юрія Ткача застала зірку "Квартал 95" в ліжку в іншою красунею: "Юра, це що?"

Помер Борис Плотніков, зірка фільму "Собаче серце"

Відкрита сукня Тіни Кароль зрадницьки оголила складочки на боках: "Немає слів"

Показати ще

Не так давно Пореченков отримав колишній цементний завод у Сімферополі для будівництва кіностудії. Рішення про виділення приміщень заводу прийняла влада міста