Петро Порошенко намагається уникати відповіді на незручні запитання щодо високих комунальних тарифів, адже щоб він не відповів - його політичні рейтинги зазнають вртат, тому президент займає "страусину позицію" і не дає прямої відповіді на незручні питання.

Таку думку висловив політолог Руслан Бортник, зауваживши, що Петро Порошенко хоче одночасно догодити і олігархам, втратити підтримку яких він не хоче, і українцям, яким він не може сказати, що високі тарифи - це добре.

Відповідаючи на запитання журналістів Порошенко заявив: "Тариф розробляє і встановлює незалежний регулятор, але тариф повинен бути зроблений по формулі, а не в ручному управлінні". І тут же згадується новина, що Верховний суд збирається оскаржити порядок призначення НКРЕ КП, оскільки цю комісію призначає президент.

Читати також: Лещенко пояснив, чому Луценко "впаде" швидше за Шокіна

"В цьому і в багатьох питаннях президент ставав у позу страуса. Він робив вигляд, що не причому, не при справах, це всі незручні питання повз мене, мене не стосується, я в будиночку. Президент не має відповіді на це питання, тому що будь-яка його ж відповідь буде невигідною йому.", - повідомив Бортник під час інтерв'ю виданню "Голос столиці".

Популярні новини зараз

Українці все ж отримають 1000 грн від Зеленського - нардепи проголосували "За"

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Оля Полякова зізналася, навіщо зайняла місце Тіни Кароль на "Голос країни": "Хочу додати..."

Леся Нікітюк впала в летаргічний сон, сестра-близнючка зробила заяву: "На екранах ви бачите не її"

Показати ще

Політолог переконаний, що Порошенко намагається зняти з себе відповідальність за високі тарифи, тому він не озвучує свою позицію по цій темі.

"Сказати, що тарифи неправильні означає їх знижувати, це означає відібрати гроші в українських олігархів, які контролюють ці тарифи і заробляють на них. Сказати, що вони правильні, це втратити рейтинги. Тому було краще голову в пісок, хоча всі ми чудово розуміємо, що за тарифи несе відповідальність і парламентська коаліція, і президент, і уряд в рівній мірі. Вони всі на них впливають і всі їх визначають.", - наголосив Бортник.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Петро Порошенко намагатиметься перенести вибори на Донбасі під кінець власного перебування на посту.