Президент України Петро Порошенко заявив, що вже до кінця дня буде визначена міра стягнення відносно голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Ігоря Коломойського за образливі слова, якими він висловлювався на адресу журналіста.

"Що стосується висловлювань, які допустив голова обласної держадміністрації Дніпропетровської області на адресу журналіста, я ще не отримував звернення комітету, але вранці доручив адміністрації президента отримати відповідне пояснення для того, щоб визначити стягнення, яке буде винесено голові адміністрації", - сказав Порошенко .

Президент додав, що за образу журналіста на главу Дніпропетровської облгосадмінітстраціі Ігоря Коломойського буде звернено стягнення.

Нагадаємо, що 20 березня голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський у брутальній формі поспілкувався з журналістом Радіо Свобода Сергієм Андрушком. Цей інцидент стався близько півночі біля офісу компанії "Укртранснафта", в якому розгорівся конфлікт, пов'язаний зі зміною керівника підприємства.

Після шести годин перебування у приміщенні Коломойський вийшов із офісу "Укртранснафти" і журналіст запитав його, що чиновник робить уночі в офісі державного підприємства. У відповідь на питання Коломойський спочатку обматюкав журналіста, а потім поцікавився, чому той не запитав про те, як у компанію потрапили російські диверсанти.

Популярні новини зараз

Кіркоров різко схуд на 40 кілограмів, Пугачова допомогла

У столиці вийшла з дому та зникла відома акторка: зв'язку немає

"Гірше за два Майдани": Пальчевський терміново звернувся до Зеленського

Розбавлене молоко і підфарбований сир: як відрізнити підроблену молочку від справжньої

Показати ще