На сайті президента з'явилась петиція з досить дивною пропозицією. Петру Порошенку запропонували легалізувати проституцію для підняття економіки країни.

"У разі легалізації проституції, навіть для самої країни, були б тільки плюси! Збір податків в державну казну, так як ось в Німеччині проституція цілком легальний бізнес, у них ВВП складається на 5% з проституції!", - зазначив автор петиції Олег Андрієнко.

Також він зазначив, що проституція в Україні, так як і мабудь в будь-якій іншій країні буде "жити", і нікуди від цього не дітись.

"Плюс і для людей безпечніше буде, оскільки якщо це буде легальна робота, вони змушені будуть проходити медичну комісію, цим самим будь-хто хто користуватимется цими послугами буде убезпечений від різних неприємних захворювань", - додав Андрієнко.

Читайте також: Випускник втопився в озері на Тернопільщині

Популярні новини зараз
Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша Крига скресла? У супермаркетах почали знижуватися ціни на яйця, скільки коштує десяток 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Нагадаємо, що раніше Петру Порошенку пропонували відділити окупований Крим від материкової України водяним каналом. Але наразі ця ініціатива не знайшла прихильників серед українців.