Офісні працівники часто страждають від різних захворювань. Причина в те, що вони ведуть сидячий спосіб життя. Але для вирішення цієї проблеми створили компактний велотренажер.

Він отримав назву Cycli. Виконаний він з урахуванням усіх сучасних тенденцій. У пристрої можна змінювати силу опору, щоб посилювати навантаження на м'язи. Також можна відстежувати кількість спалених калорій і "пройдене" відстань, ставити цілі і стежити за їх виконанням.

Вся статистика передається в синхронізований смартфон по Bluetooth-каналу. Фірмовий додаток працює під управлінням операційних систем Android і iOS.

Cycli націлений на співробітників офісів, які змушені за роботою проводити не менше восьми годин на день сидячи. Але велотренажер буде корисний і для домашніх занять. Фізична активність не буде відволікати від важливих або улюблених справ, а паралельно приносити лише користь організму.

Велотренажер володіє невеликими габаритами. Його розміри становлять 63.5х30.5х38 см. Бажаючі можуть придбати тренажер за 119долларов за попереднім замовленням.

Популярні новини зараз
Зірка "Дизель шоу" Вікторія Булітко показала безцінну працю українців для своїх захисників Співачка Тоня Матвієнко розплакалася під час інтерв'ю через Арсена Мірзояна: "Краще б ти не приїжджав" Нумеролог Владислав Грицай сказав, коли закінчиться війна - місія України почалася: "Виповнюється пророцтво" Микола Томенко: "А що там з нашими, українськими гнидами?"
Показати ще