Офісні працівники часто страждають від різних захворювань. Причина в те, що вони ведуть сидячий спосіб життя. Але для вирішення цієї проблеми створили компактний велотренажер.

Він отримав назву Cycli. Виконаний він з урахуванням усіх сучасних тенденцій. У пристрої можна змінювати силу опору, щоб посилювати навантаження на м'язи. Також можна відстежувати кількість спалених калорій і "пройдене" відстань, ставити цілі і стежити за їх виконанням.

Вся статистика передається в синхронізований смартфон по Bluetooth-каналу. Фірмовий додаток працює під управлінням операційних систем Android і iOS.

Cycli націлений на співробітників офісів, які змушені за роботою проводити не менше восьми годин на день сидячи. Але велотренажер буде корисний і для домашніх занять. Фізична активність не буде відволікати від важливих або улюблених справ, а паралельно приносити лише користь організму.

Велотренажер володіє невеликими габаритами. Його розміри становлять 63.5х30.5х38 см. Бажаючі можуть придбати тренажер за 119долларов за попереднім замовленням.

Популярні новини зараз

Діаманти і чисте золото: в Україні створили найдорожчу сукню, від вартості і фото падає щелепа

Аферисти придумали нову збочену схему, українці втрачають останнє: "Розпишіться..."

Портнов заявив про нову коаліцію в Раді, Зеленському не сподобається: "Токсичний Порошенко пронизав в уряд"

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще