Анастасія Волочкова, відома своїми епатажними витівками, вирішила зіграти роль царської особи й замовила свій портрет у компанії з останнім російським імператором Миколою II.

Відповідний знімок балерина опублікувала в Instagram.

Зірка розповіла, що надихнуло її на цей вчинок: "Побувавши в Храмі на крові в Єкатеринбурзі на місці розстрілу царської сім'ї, мені захотілося розмістити зображення царя Миколи II в моєму домі як пам'ять. І ось він уже на одній з наших фресок".

"Ці милі люди з компанії Palazzo-Fresco, в якій були замовлені фрески для всього мого особняка, виготовили цю фреску так швидко. З Олею і Микитою ми разом її монтували. Як вам результат? Гармонійно?" - поцікавилася Анастасія у пыдписників своєї сторінки.

Приму-балерину в коментарях засудили за її вчинок, назвали неадекватною і навіть звинуватили в богохульстві, адже Микола II зарахований до сонму святих. Гнівні послання Волочкова відразу ж видалила, і це ще більше обурило користувачів.

Популярні новини зараз

В Україні почнуться масові карантинні рейди: людям без масок світять штрафи

Головне за день: скасування безкоштовного проїзду, перемога Анни Неплях на Міс Україна-Всесвіт і правила носіння маски після вакцинації

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" серед райського саду стала Євою-спокусницею: "Адам десь спить"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще