У Києві з'явились білборди із рекламою нової книги Анастасії Нових "АллатРа". Ця література є пропагандою "Русского мира" і антирекламою усього західного, а особливо США.

Про появу агітацій повідомив у Facebook Андрій Нікітін. Відомо, що ідеолог цього руху Ігор Данілов має власний кабінет на території Києво-Печерської Лаври. Автор книг Анастасія Нових запевняє, що США, в особі диявола, спричинили війну в Україні, і лише Росія може стати порятунком для усього слов'янського світу.

"На планету чекають серйозні, великі катаклізми. І лише духовне об'єднання слов'ян, ядро якого становитиме Росія, Україна і Білорусія, зможе врятувати і допомогти вижити багатьом людям на Землі", - уривок з книг Анастасії Нових.

У руху "АллатРа" є серйозна фінансова та політична підтримка, тож зараз вона в змозі розповсюджуватися на території України. Нікітін запевняє, що ці книги загрожують національній безпеці України.

Читайте також: Прокурори за хабар "відмазували" депутата-зрадника

Популярні новини зараз

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Молода дівчина вийшла заміж за п'ятьох братів і приголомшила світ: "Сплю по черзі..."

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

Зазначимо, що ще під час подій на Майдані "АллатРа" та прибічники цієї ідеології розповсюджували проросійські відео на YouTube. Вони відрізнялись дивною картинкою та гіпнотично поставленим голосом, який, ймовірно, впливає на підсвідомість глядача.

Бачили численні бігборди з рекламою книги "АллатРа" авторки Анастасії Нових? Це пропаганда одноіменної організації, що...

Posted by Andrij Nikitin on Friday, 15 July 2016