Почуття голоду призводить не тільки до дискомфорту, але і змушує нас вжити більше продуктів, ніж ми дозволяємо собі протягом дня. З яких причин настає почуття голоду, якщо ви їли годину назад?

Портал "Знай.ua" хоче поділитися кількома факторами, які змушують нас відчувати почуття голоду через короткий час після їжі.

Читайте також: Канал "112 Україна" отримав нове керівництво

1. Жага
Якщо ви починаєте відчувати голод, це не означає, що ваш організм просить саме їжу. Відчуття голоду може бути викликане через виснаження рідини в організмі. Якщо ви недавно їли і вам знову хочеться, випийте склянку води, голод повинен покинути вас.

2. Недосипання
Недолік сну підвищує рівень картізола в організмі, що призводить до відчуття голоду. В цілому недолік сну це найперший шлях до порушення травної системи. Втомлений організм дає дзвінки про те, що при відсутності нормального сну, потрібно вжити щось з їжі. В основному з'являється бажання з'їсти щось солодке. Потрібно в обов'язковому порядку нормалізувати свій сон, як мінімум 7 вартовий. Недосипання буде провокувати апетит і в процесі поглинання їжі ви з часом наберете велика кількість зайвої ваги. У цьому випадку ризик не тільки набрати кілька кілограмів, недосип згодом дає збої на весь організм.

Популярні новини зараз

Колишня Потапа Ірина Горова захопила стрункою фігурою: "Потрібно пахати"

Олена-Крiстiна Лебідь приголомшила зізнанням про жорстоке побиття: покинув на підлозі в калюжі крові

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

3. Солодкий сніданок
Занадто солодкий сніданок насичує на малу кількість часу. Тому шоколад, круасани, булочки і мюслі з варенням не вживати вранці. Хоча мюслі дуже корисні для сніданку.

4. Жувальна гумка
Жувальна гумка стимулює апетит. У процесі жування, шлунок виробляє кислоту, яка розщеплює їжу. Якщо годину назад ви щільно поїли, то жувальна гумка допоможе шлунку в короткі терміни всі переробити.

5. Серіали
Звичайно ж головним ворогом, що викликає постійне відчуття голоду - це цікаві серіали чи фільми, в цілому посиденьки перед екраном. У цей момент завжди з'являється голод і організм просить щось отримати з продуктів. Особливо це помітно у вечірній час доби, коли після важкого трудового дня, організм в стані спокою просить відновити втрачені вуглеводи.

Раніше, портал "Знай.ua" розповів про те, що перед спокусою важко встояти, тим більш, якщо це стосується шкідливої, але дуже смачної їжі. Пора оголосити війну смачній їжі, так як вона сильно псує фігуру і призводить до ряду захворювань.