Український потяг, який запустили в рамках програми "Новий шовковий шлях", досі стоїть не завантаженим в Китаї через те, що бажаючих возити товари не має взагалі. Про це пише Економічна правда.

Попри всі запевнення голови Укрзалізниці Олександра Завгороднього про те, що потяг прибуде в Україну до 17 березня, за повідомленням компанії Zammler все ж він і досі простоює через відсутність клієнтів, причому стоїть потяг вже 2 місяці - від 31 січня цього року.

Читати також: Порошенко обійшовся країні на 151 млн дорожче, ніж в 2014

"Потяг не завантажений товаром - немає клієнтів на перевезення, тому так і не вийшов у зворотній маршрут з Китаю", - повідомили в компанії.

Багато експертів мають вагомі зауваження щодо тривалості поїздки потяга, наголошуючи, що термін 15 днів підігнали для показової роботи потяга, хоча насправді його рух з Китаю триватиме набагато довше. Повідомляється, що минулого разу потяг прибув так швидко лише через те, що не проходив перевірок на кордоні, для чого напередодні підписали відповідну угоду. Насправді ж його реальний час в дорозі з урахуванням всіх вимог збільшиться в рази, тому всі заяви, що цей потяг швидко доставлятиме товари з Китаю до України не відповідають дійсності.