Потяг "Шовкового шляху" простоює в Китаї другий місяць

поділитись
Потяг за маршрутом Іллічівськ- Китай, який був запущений Україною в рамках проекту "Новий шовковий шлях", не виходить на зворотній маршрут з КНР через відсутність клієнтів.

Український потяг, який запустили в рамках програми "Новий шовковий шлях", досі стоїть не завантаженим в Китаї через те, що бажаючих возити товари не має взагалі. Про це пише Економічна правда.

Попри всі запевнення голови Укрзалізниці Олександра Завгороднього про те, що потяг прибуде в Україну до 17 березня, за повідомленням компанії Zammler все ж він і досі простоює через відсутність клієнтів, причому стоїть потяг вже 2 місяці - від 31 січня цього року.

Читати також: Порошенко обійшовся країні на 151 млн дорожче, ніж в 2014

"Потяг не завантажений товаром - немає клієнтів на перевезення, тому так і не вийшов у зворотній маршрут з Китаю", - повідомили в компанії.

Багато експертів мають вагомі зауваження щодо тривалості поїздки потяга, наголошуючи, що термін 15 днів підігнали для показової роботи потяга, хоча насправді його рух з Китаю триватиме набагато довше. Повідомляється, що минулого разу потяг прибув так швидко лише через те, що не проходив перевірок на кордоні, для чого напередодні підписали відповідну угоду. Насправді ж його реальний час в дорозі з урахуванням всіх вимог збільшиться в рази, тому всі заяви, що цей потяг швидко доставлятиме товари з Китаю до України не відповідають дійсності.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Китай, Мінінфраструктури, новий шовковий шлях, Потяг
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
В окупованому Криму літню жінку вигнали з лікарні
0
0
08:05 20.03.2018
Морози та хуртовини заставлять забути про весну
0
0
07:10 20.03.2018