Пранкер Вован розіграв адвоката Савченко

поділитись
Володимир Кузнєцов розповів, що він є автором листа, який відправили від імені Петра Порошенка для Надії Савченко. Метою було сказати, щоб Савченко "вже заспокоїлася"

Російський пранкер Володимир Кузнєцов розповів, що він є автором листа, який відправили від імені Петра Порошенка для Надії Савченко. Про це повідомляє lenta.ru, посилаючись на сьогоднішнє визнання.

Згідно зі словами Володимира Кузнєцова, відомого як Вован, метою такого вчинку було сказати, щоб Савченко "вже заспокоїлася". Лист написали, нібито від Порошенка та зв'язалися з адвокатом Савченко Фейгіном - зазначив Кузнєцов, який займається розіграшами відомих людей та політиків зі своїм напарником Олексієм Столяровим, на прізвисько Лексус.

Фейгін залишив коментар на дану ситуацію в Facebook. Він заявив, що це є "безпардонного спецоперацією".

За словами захисника, контакти для передачі листа дав генеральний консул України в Ростові-на-Дону Віталій Москаленко. Йому нібито передзвонили з адміністрації президента, попросивши дати інформацію.

Читайте також: Савченко припинила сухе голодування на прохання Порошенка

Відомо, що Порошенко не писав лист Надії з проханням припинити голодування. - Поділився прес-секретар президента Святослав Цегілко. Порошенко передає слова підтримки через сестру і матір Савченко.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Вован, лист, порошенко, Савченко
Днями вона займала зовсім інше положення
0
0
01:11 23.03.2018
Росія доставила на окупований півострів турбіни Siemens з порушенням міжнародних санкцій
0
0
23:32 22.03.2018
Під час бійки у Богдана випав і розбився мобільний телефон
0
0
22:31 22.03.2018