На станціях приміських електричок і в вагонах за межами Києва з'явилися оголошення про те, що з жовтня ПЗЗ буде скасовувати приміські поїзди, а електрички будуть проходити, не зупиняючись на станціях. Так станеться через несплату місцевою владою компенсації за перевезення пільговиків.

Однак, панікувати людям поки не варто. "Ці оголошення були розклеєні раніше. Але вже були проведені переговори з керівництвом міськадміністрацій, і чиновники пообіцяли, що найближчим часом почнуть проплати, хоча і не в повному обсязі. До нового року змін в графіку не буде (за винятком випадків проведення ремонту), а далі - будемо вирішувати ", - пояснила прес-служба Південно-Західної залізниці.

У той же час "Укрзалізниця" все ж попереджає, що якщо ситуація з виплатами компенсацій за перевезення пільговиків не покращиться, то вони не виключають можливість скасування певних зупинок або скорочення кількості приміських поїздів в тих регіонах, де керівництво не оплачує послуги. За дев'ять місяців заборгованість за перевезення пільговиків у приміському сполученні склала близько 120 млн грн.

"Знай.ua" повідомляв про те, що київські провідники торгують підробками.