Продовжуємо знайомитися з учасниками Євробачення-2017.

Будемо ламати стереотипи "сусідського" голосування. Ми хочемо, щоб, відправляючи вирішальне СМС, ви голосували за пісню, номер, виконавця - і не звертали уваги, з якої країни він приїхав.

Читайте також: Знайомимося з учасниками Євробачення-2017: Македонія та Бельгія

Ірландія - Брендан Мюррей

Brendan Murray був обраний ірландським мовником RTE представляти країну на Євробаченні в Києві. Брендан здобув популярність в якості учасника бойз-бенду, але на конкурсі виступить соло.

Популярні новини зараз
Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Це один з наймолодших учасників, Мюррею всього 20 років. У цьому він бачить своєрідний знак: саме 20 років тому, в 1996 році, Ірландія стала переможцницею Євробачення.

На відбір пісні для Брендона прийшло понад 300 композицій, зараз журі відібрало 3 найкращі і в найближчі дні остаточно визначиться з піснею, з якою Мюррей виступить на єврошоу.

На відео солодкоголосий Brendan Murray виконує кавер на ту саму переможну пісню 1996 року.

Нідерланди - група O'G3NE

Голандію представить дівоче тріо O'G3NE (назва групи вимовляється як О'Джин). Це сімейна група, в ній співають три сестри Вол: Ліза - старша, Еммі й Шеллі - двійнята. Назва у групи "медична": "О" означає групу крові матері (0, або перша), а G3NE - це варіант написання слова "gene", так учасниці тріо натякають на свої спільні гени.

10 років тому сестри брали участь у Дитячому Євробаченні, але тоді посіли лише 11-те місце. За ці роки група випустила три альбоми і перемогла на національному проекті "Голос".

Сестри Вол вже вибрали собі пісню, яку вони заспівають в Києві, але поки тримають її в секреті. Обіцяють представити публіці композицію тільки в березні.

Нагадуємо, що офіційним туристичним оператором Євробачення-2017 обрано компанію "Пілот".

"Пілот" надаватиме послуги бронювання готельних номерів офіційним делегаціям, пресі, представникам Європейської мовної спілки, спонсорам і партнерам шоу, а також фанатам Євробачення, які приїдуть в травні до Києва.