1 квітня набувають чинності зміни у законодавстві, що дозволяють нинішнім чиновникам збільшувати собі пенсії.

Для працівників державних органів, бюджетних установ та Національного банку будуть скасовані обмеження щодо оплати праці. Відповідні зміни передбачені Законом України №213-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення", його 10 березня підписав президент, - пише КорреспонденТ.

Розділ II Закону України № 213-VIII від 2 березня 2015 року скасовує дію пункту 10 розділу III "Прикінцеві положення" Закону України "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України" №76 VIII від 28 грудня 2014 року.

Рада внесла зміни до пенсійного законодавства після чотирьох невдалих спроб проголосувати за них. Голова Верховної Ради Володимир Гройсман оголосив перерву на 15 хвилин у засіданні парламенту і лише після цього відбулося повторне голосування.

Даний закон також передбачає обмеження пенсій працюючим суддям.

Популярні новини зараз

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

У київському супермаркеті АТБ продавали "смерть": є потерпілі

Українцям доведеться оновити водійське посвідчення: деталі

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

Відповідно до нього, підвищується на 5 років пільговий пенсійний вік для жінок, а також підвищується на 5 років страховий стаж за окремими професіями та спеціальний стаж для осіб, які мають право на пенсії за роботу в шкідливих і особливо шкідливих умовах праці та на пенсію за вислугу років.