Київрада перестала працювати через питання проведння виборів до районних рад і найбільше саботує вирішення цієї проблеми президентська партія "Солідарність", в якій переконані, що районні ради дублюватимуть функції Київради.

"Солідарність" використовує цей аргумент як причину, щоби не давати цьому питанню жодного руху. У нас в усіх комісіях пройшов проект рішення про розширення райрад. У всіх депутатів була можливість висловити свою думку щодо повноважень", - повідомив депутат від ВО "Самопоміч" Олексій Руднко і зауважив, що насправді за блокуванням виборів стоїть питання бюджету районних рад і можливостей його використання для вирішення поточних проблем.

Читати також: Півтисячі киян вимагають відставки мера (оновлено)

"У нас, наприклад, в бюджетній комісії була окрема робоча група з питаннь бюджету районних рад. Наприклад, департамент фінансів заявив, що жодних технічних проблемо розподілити доходи і видатки між міською радою і райрадами немає", - повідомив нардеп від ВО "Самопоміч" Олексій Руденко в ефірі радіостанції "Голос Столиці".

В той же час, директор Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник переконаний, що за блокуванням "Солідарністю" виборів стоїть бажання зберегти свої рейтинги, які у неї не дуже високі і врятувати монополію Кличка,яку інші політсили хочуть зруйнувати.

Популярні новини зараз
Заплатять у 8 разів більше: українцям перерахували доставку газу Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах Вийдуть тонкими й не будуть рватися: простий рецепт ідеальних млинців Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

"Все-таки частина повноважень, можливо, контроль над ринками, контроль над підприємницькою активністю, над житлово-комунальною сферою перейде цим місцевим районним радам, і таким чином монополія Кличка буде зруйнована", - повідомив Бортник.

Нагадаємо, сьогодні під стінами КМДА відбувся мітинг із вимогами провети вибори до районних рад.