Непристойні історичні факти воліють ретельно приховувати зі зрозумілих причин, хоча дізнатися про деякі з них хотіли б усі. Сайт "Культурологія" зібрав десятку з тих, які все ж були оприлюднені.

1. Загін прочуханки

У 1910 році мер міста Бріджтона (Нью-Джерсі, США) Артур Уїтакер створив спеціальний загін, де лупцював молодих злочинців. У будівлі муніципалітету він поставив спеціальну машину для автоматизованої прочуханки і карав на ній юних правопорушників, замість того, щоб посилати їх в виправні школи. Тривалість та інтенсивність лупцювання залежала від тяжкості злочину.

За сім років перебування Уїтакера на посту мера через таке покарання пройшли понад сто хлопців і кілька дівчат.

2. Тампони з кокаїном

Популярні новини зараз
Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Кількість ухилянтів стрімко зростає: вже навіть не соромляться Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації
Показати ще

Лікувати вагінальні болі у жінок за допомогою тампонів, просочених опієм, почали ще у стародавній Греції. Незважаючи на всю абсурдність, ця практика успішно існувала аж до 19 століття. Коли кокаїн почав використовуватися в якості хірургічного анестетика в середині 1800-х років, ним часто просочували як антисептик тампони, які потім застосовували у випадках вогнепальних ран.

3. Бунти в борделях і петиція путан

Заворушення під час "Жирного вівторка" у XVII столітті в Лондоні були звичним явищем. Все зводилося до того, що у пасхальний тиждень правовірні буквально атакували місця з поганою репутацією, такі як гральні будинки, таверни і інші заклади такого типу. І якщо до пори, до часу все закінчувалося без особливих наслідків, то у 1668 році, коли король Карл II заборонив моління єретиків, вони розгромили купу борделів.

Секспрацівниці, котрі опинилися без засобів до існування, написали так звану "Петицію бідних повій" і відправили її графині Каслмейн, коханці короля. Вона представляла собою глузливий лист, що висміював безладне статеве життя короля та високопоставлених куртизанок. Лист закінчувався проханням до леді Каслмейн допомогти її "сестрам".

4. Осквернення Константинополя

У 1204 році після четвертого хрестового походу багато хрестоносців на чолі з графом Балдуїном Фландрським збунтувалися проти Візантії, взяли в облогу Константинополь і розграбували місто. Балдуїн проголосив себе імператором Балдуїном I і оголосив про створення нової Латинської імперії як істинного нащадка Риму.

Хрестоносці вивезли все, що зуміли знайти: реліквії, посуд і начиння з дорогоцінних металів. Інше вони просто зруйнували. Але найбільшим святотатством було те, що вони, розбили священний вівтар в соборі Святої Софії на дрібні шматочки, роздавши їх солдатам, та поставили голу повію на патріарший престол, змусивши її там співати і танцювати для власної розваги.

5. Лоскотальниці ніг імператриці

Імператриця Катерина Велика увійшла в історію як велика любителька плотських утіх. У неї було дуже багато коханців. А ще вона тримала спеціальних людей, які лоскотали їй ноги, розповідаючи при цьому непристойні історії або співаючи пісні. Це були жінки аристократичного походження.

6. Кубок Уоррена

У 1865 році Британський музей створив Secretum - приватний розділ, де зберігалися всі артефакти, які вважаються непристойними в вікторіанському суспільстві. Більшість з них надійшли від Джорджа Уїтта, лондонського лікаря. Він мав велику колекцію фалічних речей. Щоб відвідати Secretum і переглянути його експонати, потрібно було спеціальний дозвіл.

Найнепристойнішим експонатом цього музею значився Кубок Уоррена – срібна римська чаша, на якій був зображений гомосексуальний акт між двома чоловіками на одній стороні чаші і чоловік з маленьким хлопчиком – на інший. У 1999 році Британський музей заплатив 1,8 млн фунтів за цей кубок.

7. "Порта Тоса"

Барельєф жінки, яка голить своє лобкове волосся, був розміщений на східних воротах Мілану під назвою "Порта Тоса", які були згодом перейменовані в "Порта Вітторія". Він залишався там до 19-го століття, коли ворота знесли, а непристойну різьблення перенесли в музей.

8. Цезар - цариця Віфінії

Юлія Цезаря, видатного полководця та імператора, чимало його ворогів називали "Царицею Віфінії". Багато хто вважав, що Цезар був таємним коханцем царя Віфінії Нікомеда IV. Це могло б статися близько 80 м до н.е., коли молодий Цезар прибув туди в якості посла. Незважаючи на те, що сьогодні вже неможливо визначити, чи був це просто слух чи ні, історик Светоній вважав це доведеним фактом, згадуючи відносини Цезаря з царем Нікомедом.

9. "Кукіль-хліб"

Таку назву мав еротичний танець, який можна було б розглядати як примітивну форму тверка. За словами письменника 17-го століття Джона Обрі, "молоді дівки бавилися цим безглуздим спортом", встаючи на столі, задираючи свій одяг якомога вище і хитаючи сідницями назад і вперед, ніби замішуючи ними тісто.

10. Що побачив дворецький

Вільяма Діксон був помічником Томаса Едісона, і саме він допомагав спроектувати і побудувати йому кинетоскоп - пристрій для показу кінофільмів. Пізніше Діксон заснував власну компанію і побудував мутоскоп, конкурент машини Едісона. У мутоскопі використовувалися фотографії в збільшеному вигляді для поліпшення якості зображення.

Назву "що побачив дворецький" цей апарат отримав у Великобританії. Так називався найпопулярніший фільм, що показували на мутоскопі. Це була еротична картина, в якій глядач ніби спостерігав через замкову щілину, як жінка повільно роздягається в своїй спальні.