Жаба, здатну змінювати форму тіла, виявили ​​студенти університету Кейс Вестерн Резерв в горах Анди, Південна Америка. Земноводне нагадує персонажа з науково-фантастичного фільму "Люди Ікс", здатного копіювати чужу зовнішність. Жаба Pristimantis sobetes має унікальну особливість. За лічені хвилин вона змінює текстуру шкіри, імітуючи поверхню під лапами.

Це перший зареєстрований випадок, коли безхвоста амфібія імітувала навколишнє середовище. Схожим талантом володів мутант Містик за коміксів компанії Marvel. Він також міг перевтілюватися.

Незвичайну жабу знайшло подружжя Кетрін і Тім Крінаки, відвідавши заповідник Reserva Las Gralarias в лісах Еквадору. Спочатку її тіло було вкрите схожим на колючки виступами. Після того, як жаба провела трохи часу в коробці, куди її помістила Кетрін, колючки пропали.

"Тоді я поклала жабу назад в коробку і додала мох. Колючки повернулися. Ми просто не могли повірити своїм очам! Я повернула жабу на рівну поверхню, і її шкіра стала гладкою", - поділилася своїми враженнями Кетрін Крінак.

Дослідники пояснили, що камуфляж дозволяє жабам зливатися з довкіллям, щоб не потрапляти на очі людини та хижаків. Вчені продовжують вивчати цей вид жаб.

Популярні новини зараз

Українські депутати прийняли присягу під угорський гімн: "Готують кримський сценарій"

Ксенія Мішина звернулася до українок – маніфест "Холостяки" доведе до сліз і змусить задуматися

Прессекретарка Зеленського Мендель заявила про точні дати локдауну в Україні

Страшна ДТП під Чернівцями забрала життя поліцейського, українці не стримують сліз: "Такий молодий"

Показати ще