Український лайнер Ан-225 "Мрія" сів в умовах погіршеної видимості в аеропорту Лейпцига.

Шеф−пілот Дмитро Антонов опублікував відео посадки в YouTube.

Зазначимо, літак Ан−225 "Мрія" використовується для транспортування великогабаритних вантажів. Їх можуть перевозити як всередині повітряного судна, так і зовні фюзеляжу.

Найтяжчий вантаж, який може підняти у повітря "Мрія" становить 250 тон. Літак може пролетіти 4 тисячі кілометрів з вантажем у 200 тон всередині.

Лайнером можуть транспортувати гелікоптери, універсальні авіаційні та морські контейнери, легкові автомобілі, автосамоскиди й інші види техніки.

Популярні новини зараз
ПриватБанк повідомив про важливі зміни з 1 червня: про що варто пам'ятати клієнтам Україна посилила охорону північного кордону після чергової провокації окупантів: помилки не будуть повторені Дощі заллють Україну, врятувавши від спеки: синоптик Наталка Діденко розповіла, чим потішить погода 27 травня Путінська підстилка Іван Охлобистін сам того не розуміючи розкрив всю сутність "русского мира": "Ми — орда"
Показати ще

Уперше Ан−225 піднявся у небо 1988 року. Тоді екіпажем випробувачів командував Олександр Галуненко, Герой України.

Ан−225 встановив 240 світових рекордів, серед який перевезення найважчого вантажу у 253 тон, найважчого моновантажу у 187,6 тон, а також найдовшого вантажу – 42,1 метри.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", український авіабудівний концерт "Антонов" запустив проект 3D-екскурсії найбільшим у світі вантажним літаком "Мрія".