Приходько назвала "днищем" Потапа і Настю Каменських (відео)

поділитись
Нові подробиці про те, як Потап і Настя Каменських виправдовується за концерти в Росії і спростували проведення концертів в Кремлі

Співачка Анастасія Приходько різко розкритикувала позицію своїх колег - дует Потап і Настя Каменських за проведення концертів в Росії і прикріпила відео до посту, де музиканти звертаються до росіян.

"Нарешті! Всі частенько використовують слова "дно","днище", я нарешті побачила як виглядає дно! Ні! Днище", - написала вона на своїй сторінці в Facebook і заявила, що не дивлячись на те, що відео дворічної давності, музиканти продовжують їздити з концертами в Росію. За таку позицію вона їх "не поважає".

У свою чергу Олексій Потапенко (Потап) вже виправдався за відео постом українською мовою і називав його "милою акцією", спрямованою на мир і стабільність. Артист нагадав, що його звернення з колегою Анастасією Каменських було частиною акції "Мирна сотня", яка проходила в 2014 році і в якій крім них, взяли участь артисти Фагот, Навроцька, Катя Осадча, Юрій Горбунов, Друга Ріка, ВіС. Мета акції - простою мовою для росіян розповісти, що ніхто не хоче їм зла.

Артист спростував заяви про те, що він недавно виступав у Кремлі, а також назвав появу такої інформації боротьбою проти його концертів. Як приклад він наводить випадок, коли в Луцьку зібрали 30 тисяч підписів за скасування їх з Настею концерту.

Читайте також: Немає війни між Україною та Росією, є війна між політиками – Данилко

Нагадаємо, що за проведення концертів в Росії активно критикують Ані Лорак.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Анастасія Приходько, концерти в росії, Потап і Настя Каменських, Росія, Україна
Залиште склянку з морською сіллю там на 24 години...
0
0
02:35 18.03.2018
Жінку жорстоко вбили через бізнес-інтереси
0
0
01:39 18.03.2018
Ціна біткоіна залишається в невеликому мінусі
0
0
01:14 18.03.2018
Україну вже місяць атакують циклони з півдня Європи
0
0
00:31 18.03.2018