Лімітовану колекцію ручок, присвячену культовому телесеріалу "Гра престолів", випустила італійська компанія Montegrappa. Крім кулькових ручок, тут є ролери та авторучки, повідомляється на сайті фірми.

Дизайн виробів виконаний у стилістиці найвпливовіших сімей саги. Серія, присвячена клану Ланістерів, декорована золотом та прикрашена зображенням лева з девізом "Почуй мій рев". Лінійка ручок, присвячена сімейству Старк, витримана в сріблясто-білих тонах і декорована зображенням вовка з девізом "Зима близько".

Читайте також: Українські політики стали героями "Гри престолів" (фото)

Темно-вугільний колір та вставки із золота мають ручки, присвячені родині Баратеонів. На них викарбуваний салоган "Нам лють", а на виробах з лінійки "Таргаріен" красується напис "Вогонь і кров". Вартість ручок – від 240 євро.

Як писав інформаційни портал "Знай.ua", виконавиця ролі Арьї Старк розповіла прихильникам "Гри престолів", чим закінчиться сьомий сезон телесеріалу.

Популярні новини зараз
ПФУ скасовує українцям пільгові пенсії: виплат можуть позбавити всього через одну помилку Українцям виплачують щомісяця по 2800 гривень: хто має право на допомогу Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів
Показати ще