В Києві зникла 25-річна дівчина, її розшукують ще з 11 серпня, повідомляє "Київ Оперативний". Хохлова Дарина Олександрівна хворіє на психічні розлади.

Останній раз молоду киянку бачили в районі парку "Берізка" на Куренівці, 3 дні назад. З тих пір вона на зв'язок з рідними так і не вийшла.

Прикмети Дарини: ріст-167см. Коротке темно-русе волосся, худощава. Дівчина була одягнена в коричневу толстовку, чорні спортивні штани та бежеві кеди.

Усіх хто бачив дівчину чи знає про її місце знаходження просять телефонувати 096-301-48-63 мама Лідія Павлівна; 050-415-68-50 сестра Олена Олександрівна.

Як раніше повідомляв портал "Знай", у Києві на вулиці Героїв Дніпра дівчина вийшла на роботу не через двері, а через вікно третього поверху.

Популярні новини зараз
Пенсія поменшає після перерахунку: у кого спорожніють гаманці Тарифний нокаут: яка з комунальних послуг подорожчає одразу на 70% Сховатись більше не вийде: ТЦК почали вручати повістки новим способом ПФУ змінив правила виплат: як тепер перевірятимуть пенсіонерів
Показати ще