Група психологів провела cерію досліджень і опитувань, після чого з'ясувала три основні чинники, на яких найчастіше тримаються тривалі стосунки.

Як повідомляє портал Sundaynews, одна з перших умов - зовнішня привабливість, але це не означає, що партнер повинен відповідати стандартам опису модних журналів. Фізично привабливими ми вважаємо тих людей, кого наша підсвідомість розцінює як кандидатуру для продовження роду. За цей пункт проголосувало 84% жінок і 92% чоловіків.

Читайте також: Як покращити стосунки за 60 секунд

Другий "кит" - фінансова спроможність. 74% чоловіків і 97% жінок хочуть бачити біля себе фінансово незалежну людину, здатну самостійно подбати про себе.

Третім пунктом психологи зазначили зовнішню схожість: якщо партнери мають схожі риси обличчя, міміку або жести - це вже половина гаранта міцних стосунків. Так відбувається тому, що, по-перше, ми відчуваємо більше симпатії до когось на нас схожого, а по-друге - ми схильні ставитися до себе дещо поблажливіше, ніж до оточуючих, тому на підсвідомому рівні ми легше будемо прощати помилки партнеру, якщо він у чомусь нагадує нас самих.

Популярні новини зараз

"Потрапила на посаду через ліжко": в мережу злили гарячі фото молодої помічниці "слуги народу" Криклія

Відмінила все та полетіла з України: у знаменитої Тіни Кароль народився син

Спливли нечувані деталі загибелі заробітчан у Польщі: перекрите повітря та приміщення з азотом

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, які питання збережуть стосунки.