Пухнасті побратими бійців АТО (фото)

поділитись
Бойовий пес Патрон, рятівниця Жужа, лисиць Білий горобець, кішка Мурка, Рижик і багато інших рятують військових від мінометних обстрілів

[gallery]

За час АТО військові створили собі в допомогу справжній пухнастий десант. Їм вдавалося знайти домашніх тварин під завалами будинків, на блок-постах і в покинутих будинках. Деякі власники, місцеві жителі Донбасу бігли від війни і кидали своїх вихованців в порожніх будинках.

Військові відживляли песиків, котиків, навіть траплялися декоративні кролики. Новий фоторепортаж від Міноборони показує, які пухнасті побратими допомагають українським героям. Відомо, що на блок-постах з військовими чергують песик Патрон і рятівниця Жужа, також є грізний Гром, який сидить в будці з патріотичними прапорами.

У липні мережу вразила історія про собаку Алісу, над якою познущалися терористи і написали білою фарбою "дурень". Бійці АТО знайшли її, помили і їздять на бойові завдання з нею. Також на сході країни є бойовий лис "Білий горобець", якого приручили добровольці, а на Маріупольському напрямку допомагає пес Рижик.

Військові АТО розповідають, що домашні тварини дуже корисні в зоні збройного конфлікту. Вони можуть передчувати мінометні обстріли і своєю поведінкою попереджати військових про це.

Читайте також: Звільнення Савченко вирішено - адвокат

Нагадаємо, що кішка Мурка, яку військові врятували на Донбасі і передали в притулок Бердянська, з відірваними лапками успішно стала мамою.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Білий Воробей, військові АТО, Донбас, кішка Мурка, Пес Патрон, рятівниця Жужа
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Чеський фотограф зобразив "божевільний" обряд українки
0
0
22:31 19.03.2018
Колега померлого героя АТО зробила неоднозначну заяву
0
0
21:30 19.03.2018
Виявилося, що понад 90% кримських татар проігнорували вибори
0
0
21:20 19.03.2018
Як люблять казати педагоги, забудьте все, чому вас навчили
0
0
20:50 19.03.2018
Кардинально розділилися голоси
0
0
20:30 19.03.2018