Користувачів мережі шокувало відео сварки п'яного актора Джоні Деппа з колишньою дружиною Ембер Херд.

Відповідний ролик опублікований на каналі YouTube.

Близьке оточення актора припускає, що запис імовірно було зроблено за місяць до сварки, під час якої Депп нібито вдарив Херд.

Читайте також: Джонні Депп перетворив Ембер Херд у "наволоч"

Херд почала записувати сварку на телефон таємно від чоловіка.

Популярні новини зараз
Батьки школярів виступили проти нової реформи освіти: що вимагають "Нехай роблять з учителем після уроків": українці пропонують звільнити школярів від домашніх завдань Кабмін запровадив нові правила нарахування пенсій: що буде з радянським стажем Пенсію скоротять у чотири рази: кому зі стареньких уріжуть виплати до мінімуму
Показати ще

Очевидно, що опубліковане відео було відредаговано, тож використовувати його в суді скоріше за все не вийде.

Нагадаємо, раніше Джонні Депп почав нищити татуювання на своєму тілі, які він присвячував своїй екс-коханій Ембер Херд. Слово "Slim" на пальцях правої руки він замінив на "Scum", що має доволі негативне значення.

Підготувала Марина Лонська