У ніч на вівторок, 31 травня, в Києві автомобіль Audi на великій швидкості врізався у сміттєвоз. Як відомо, за кермом авто знаходився водій у нетверезому стані. Постраждали також пасажири іномарки.

Про це повідомляє dtp.kiev.ua, посилаючись на дані власного кореспондента.

Цей інцидент стався вул. Братиславській , що в Дніпровському районі столиці. Люди отримали незначні травми.

Читайте також: Клієнти українських готелів і хостелів ризикують згоріти заживо

"Попередньо, в крові водія було 0,27 проміле алкоголю (показники драгера - ред.) ...", - повідомляє glavred.info.

Популярні новини зараз
Чекайте допомогу від держави: призначать виплати на півроку Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе Графіки стануть коротшими: енергетики потішили прогнозом щодо відключень світла Пенсіонерам почали надходити дві виплати на місяць
Показати ще

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з 'явилася інформація, що в Києві суддя Апеляційного суду Київської області Олександр Коцюрба в нетверезому стані за кермом власного позашляховика Toyota Land Cruiser врізався в іншу іномарку.