Велика помилка людей, які дотримуються жорстких дієт намагаючись скинути зайві кілограми, в тому, що вони починають неправильно свій день. Дотримуючись здорового харчування, правильного способу життя, виконання постійних фізичних навантажень, жінки часто задаються питанням, чому скинуті кілограми раптово з'являються знову.

Існують найпоширеніші помилки, через які всі зусилля йдуть нанівець. Разом з порталом "Знай.ua", докладно розглянемо помилки, які ми здійснюємо щодня, при цьому намагаючись скинути зайву вагу.

Читайте також: Холостяк-7 залишився без наречених

1. Занадто багато сну
Недосипання шкодить організму і призводить до підвищення картізола в організмі, через що має місце постійне відчуття голоду. Ми починаємо поглинати велику кількість їжі, що в підсумку призводить до зайвої ваги. Занадто багато сну теж несприятливо впливає на організм і провокує набір ваги. Якщо спати більше 10 годин на добу, підвищується ризик збільшення маси тіла. Повноцінний сон можна отримати за 7-9 годин - це і є золота середина.

2. Пробудження в темряві
У кожного організму є свій внутрішній годинник, який запускає метаболізм. Наш внутрішній годинник реагує на сонячне світло і добре освітлену кімнату. Після пробудження необхідно відкрити штори або включити світло, щоб організм прокинувся разом з вами. Приблизно пів години необхідно для того, щоб вплинути на роботу організму. У темній кімнаті, коли ми збираємося на роботу, до інституту чи у власних справах, після чого щільно снідаємо, отримана їжа погано переробляється через сплячий організм.

3. Зважуйтеся кожен день
Дослідження Корнельського університету показали, що чоловіки і жінки, які зважуються щодня, набагато активніше скидають вагу, ніж ті, хто зовсім цього не робить. Після пробудження, коли ви ще нічого не їли і не пили воду, ваги показують точну масу тіла, тому її легко контролювати і вживати заходів, якщо цифри вас не задовольняють.

4. Застеляйте ліжко
Дослідження Національної Асоціації Сну показали, що ті, хто застеляють ліжко вранці, вночі сплять набагато краще ніж ті, хто цього не робить. А здоровий сон це стабільна робота організму, який регулює масу тіла. Чому б не привчити себе застеляти ліжко вранці? При цьому забезпечити собі здоровий нічний сон і звичну масу тіла.

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що зростання ваги може відбуватися й через гормональний фон. Особливо це стосується жінок, які схильні до повноти під час вагітності, годування грудьми, при клімаксі.