У мережі з'явилась інформація щодо проекту реконструкції Сінного ринку у Києві. На цій ділянці планують побудувати житловий комплекс, але забудова цього місця може спричинити скандал із організацією ЮНЕСКО.

За інформацією газети "Сегодня", остаточний вигляд майбутнього комплекса ще не узгоджений, але відомо, що на місці Сінного ринку, по вулиці Бульварно-Кудрявській 17, з'являться 14 житлових домів, у також супермаркет, паркінг та алея. Однак забудова центрального району столиці може стати черговим кроком до втрати Києвом статусу цінного для ЮНЕСКО міста.

"Сінний ринок є буферною зоною Софії Київської. Висота забудов на цьому місці не може перевищувати 27 метрів, а це близько семи поверхів", - розповів віце-президент Національного союзу архітекторів Георгій Духовичний.

Журналісти також дізнались про будівельні роботи на Сінному ринку. Робочі вже забили палі на майданчику та відгородили його парканом. Про регулярні будівельні роботи розповіла продавщиця із сусіднього магазину, а охоронець на будівництві повідомив, що заввишки будинок сягатиме 20 поверхів.

Читайте також: Забудовники Кличка перевершили в жадібності Черновецького

Популярні новини зараз
Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно
Показати ще

Нагадаємо, скандальне будівництво зараз ведеться і на столичних Позняках. Забудовники "Еліта-Центру" засипали Лебедине озеро та знищили таким чином одне з небагатьох зелених місць Лівого берегу.