КП "Київський метрополітен" має намір оновити відразу 10 ескалаторів на 6 станціях до кінця цього року. Ремонтні роботи обійдуться київському бюджету у 38,5 миллионов гривень.

Найближчим часом ремонт розпочнеться на станціях метро "Хрещатик", "Театральна" та "Лісова", повідомляє пресс-служба метрополітену.

Відзначається, что плановий капремонт ескалаторів проводяться по технічним вимогам та через сильну зношеність ескалаторів.

"На зношуваність найбільше впливають пасажири. Так, лишь за червень цього року у метрополітені відбулося 244 зупинки ескалаторів через потрапляння сторонніх предметів. Із них 188 зупинок спричинили монети, ще 19 - поли Довгого одягу, а 13 - елементи взуття", - сказано в повідомленні.

Читайте також: У Києві з'явиться нова гілка метро

Популярні новини зараз
Подарунок під ялинку: влада затвердила підвищення одного з комунальних тарифів Українським водіям нагадали про безкоштовну послугу, без якої з 1 січня оштрафують на 38 тисяч "Ощадбанк" попередив пенсіонерів, які одержують виплати на картку: що потрібно знати Боксера-путініста, який підтримав убивство дітей України, наздогнала карма: родина різко зменшилася
Показати ще

Нагадаємо, що у рамках модернізації транспортної інфраструктури передбачено будівництво Подільсько-Вигурівської лінії Київського метрополітену.