Італійські реставратори знайшли старовинну мозаїку в церкві Різдва у Віфлеємі. Вона була схована за шаром штукатурки протягом сотень років.

Про це повідомляє "ВВС". На древній мозаїці зображений ангел. Для неї використали різні дорогоцінні матеріали. Вона виконана із сусального золота та срібла, а також з кольорового скла і перламутру.

Мозаїку знайшли під час проведення реставрації у храмі. Відкриття зробила Сільвія Старіньері, асистент реставратора. Вона повільно проводила термографічною камерою по вкритій штукатуркою стіни церкви Різдва у Віфлеємі. Вона звернула увагу на незвичайні опуклості на одній з дільниць.

Реставратори обережно прибрали гіпс і побачили сяюче обличчя з перламутру, а потім "золоті" пластинки німбу. Вони виявили зображення ангела, висота якого сягала два з половиною метра.

Реставрація повинна була початися багато років тому. Але її початок затримали через те, що представники різних християнських конфесій не могли прийти до згоди з приводу ремонту. Адже вони по черзі проводять у храмі богослужіння й реставратори не могли проводити роботи. Термінові ремонтні роботи почалися лише у 2013 році.

Популярні новини зараз

У "Дизель Шоу" розповіли про успіхи актриси, що замінила загиблу Поплавську

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила розкішні груди в прозорому бюстгальтері: "Завжди так виглядаю"

Легенда МастерШеф Ектор Хіменес-Браво зняв труси і сполошив українок: "Козловський вкусив?"

Показати ще