Учені Пізанського університету виявили, що ревнощі негативно впливають на організм людини та несуть за собою різноманітні захворювання. Про це повідомив портал "Експрес".

На організм чоловіків та жінок ревнощі мають різний вплив. Учені з'ясували, що ревниві жінки часто потерпають від дефіциту дофаміну, який відповідає за відчуття задоволення.

Поповнити нестачу даного гормону можна за допомогою емоційного з'ясування стосунків. З часом жінки призвичаюються до такого способу вирішення проблеми, а потім лише шукають привід для чергового скандалу.

Медики називають нав'язливі ревнощі емоційною хворобою, яку обов'язково потрібно лікувати. Ревнивиці мають дві небезпечні особливості: впадати в афект і гостро прагнути помсти.

Під час конфлікту в організмі з'являється викид великих доз гормону дофаміну, тому для такої жінки помста стає ідеєю-фікс. Є безліч випадків, коли із-за ревнощів жінки скоювали різноманітні злочини. Причому на докази зради вони навіть не звертали уваги, це їх не цікавило.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян поділився кадрами відпочинку у Єгипті: купа пляшок і Тоня в ластах

Галкін сумує про 11 невинно вбитих дітей: "Загинули при нападі... співчуття"

Двері доведеться відкрити: українцям нагадали про масову повірку показників газових лічильників

Тоня Матвієнко навісила на Мірзояна доньку і гітару - тренування Арсену допомогли: "Наш концерт закінчується..."

Показати ще

У чоловіків ревнощі проявляються інакше. У представників сильної статі під впливом ревнощів викидається гормон вазонопресин. Він при великій кількості шкодить роботі серцево-судинної, імунної системи та блокує статеві гормони. Чоловіки-ревнивці часто потерпають від екземи, виразки, гастриту, інфаркту та статевої дисфунції.

Читайте також: 5 випадків, коли дієту треба припинити

Нагадуємо, вчені встановили, що регулярне вживання кави не підвищує ризик розвитку хвороб серця і раку, при цьому напій сприяє зниженню ризику розвитку діабету другого типу.