Учора міністр юстиції Павло Петренко звільнив керівництво реєстраційної служби столиці за саботаж по наданню послуг підприємцям. Також міністр відсторонив керівників відділів районних управлінь реєстраційної служби.

"Я місяць тому попередив керівників реєстраційних служб, що головним в управлінні є реалізація реформ", - пояснив Павло Петренко.

Своє рішення міністр мотивував тим, що особисто проїхався по управліннях столиці і залишився не задоволеним якістю надання послуг.

"Найголовніший принцип – це принцип екстериторіальності. Це означає, що людина має отримати послуги незалежно від місця реєстрації в будь-якому районному відділені реєстраційної служби Києва. Насправді, я виявив великі черги. Це саботаж", - повідомив міністр.

З 1 квітня керівництво реєстраційних служб відсторонено від виконання своїх обов'язків. Тепер компетентні органи мають перевірити їх роботу.

Популярні новини зараз

17-річний хлопець, який спалив прапор України, почув вирок суду: тепер юнак хоче в армію 

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

"Я публічно звернувся до мера столиці Віталія Кличко з вимогою, аби ми оголосили публічний конкурс на заміщення вакансій керівників реєстраційної служби", - наголосив Петренко.

Головна концепція реформування реєстраційних послуг полягає у тому, що незабаром їх надаватиме міська влада.