Учора міністр юстиції Павло Петренко звільнив керівництво реєстраційної служби столиці за саботаж по наданню послуг підприємцям. Також міністр відсторонив керівників відділів районних управлінь реєстраційної служби.

"Я місяць тому попередив керівників реєстраційних служб, що головним в управлінні є реалізація реформ", - пояснив Павло Петренко.

Своє рішення міністр мотивував тим, що особисто проїхався по управліннях столиці і залишився не задоволеним якістю надання послуг.

"Найголовніший принцип – це принцип екстериторіальності. Це означає, що людина має отримати послуги незалежно від місця реєстрації в будь-якому районному відділені реєстраційної служби Києва. Насправді, я виявив великі черги. Це саботаж", - повідомив міністр.

З 1 квітня керівництво реєстраційних служб відсторонено від виконання своїх обов'язків. Тепер компетентні органи мають перевірити їх роботу.

Популярні новини зараз

Знайшов заміну: колишній чоловік Ані Лорак показав, хто виховує його доньку

Тарзану й не снилося: Корольова злила архівне відео з Ніколаєвім, це треба бачити

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Не стало сина Пугачової та Кіркорова: як Примадонна пережила величезну втрату

Показати ще

"Я публічно звернувся до мера столиці Віталія Кличко з вимогою, аби ми оголосили публічний конкурс на заміщення вакансій керівників реєстраційної служби", - наголосив Петренко.

Головна концепція реформування реєстраційних послуг полягає у тому, що незабаром їх надаватиме міська влада.