Учора міністр юстиції Павло Петренко звільнив керівництво реєстраційної служби столиці за саботаж по наданню послуг підприємцям. Також міністр відсторонив керівників відділів районних управлінь реєстраційної служби.

"Я місяць тому попередив керівників реєстраційних служб, що головним в управлінні є реалізація реформ", - пояснив Павло Петренко.

Своє рішення міністр мотивував тим, що особисто проїхався по управліннях столиці і залишився не задоволеним якістю надання послуг.

"Найголовніший принцип – це принцип екстериторіальності. Це означає, що людина має отримати послуги незалежно від місця реєстрації в будь-якому районному відділені реєстраційної служби Києва. Насправді, я виявив великі черги. Це саботаж", - повідомив міністр.

З 1 квітня керівництво реєстраційних служб відсторонено від виконання своїх обов'язків. Тепер компетентні органи мають перевірити їх роботу.

Популярні новини зараз

Одружений Павлік засвітився в обіймах гарячих близнючок: "Чий Крим?"

Леся Нікітюк зробила нечуване для рідного Хмельницького, у красуні золоте серце: всі гроші - дітям

Подружжя із Закарпаття заробило мільйон і розповіло, як

Львів'ян розлютили перед святами, обурилися всі: "Магнітики з Путіним?"

Показати ще

"Я публічно звернувся до мера столиці Віталія Кличко з вимогою, аби ми оголосили публічний конкурс на заміщення вакансій керівників реєстраційної служби", - наголосив Петренко.

Головна концепція реформування реєстраційних послуг полягає у тому, що незабаром їх надаватиме міська влада.