Рівненський окружний адміністративний суд дозволив назвати цукерки "Степан Бандера".

Про це повідомляє RIVNE1.TV.

Суд дійшов висновку, що заявник, відтворюючи ім'я та прізвище будь-якої відомої в Україні особи як словесне позначення (товарний знак) для товарів і послуг, не порушує публічний порядок.

Це вважатиметься порушенням лише у тому разі, якщо використання такого словесного позначення спотворює чи невірно його тлумачить. Наприклад, для використання позначень порнографічного характеру, антидержавних, расистських лозунгів, емблем і найменувань екстремістських організацій тощо.

"Наявні докази підтвердили, що заявлене позивачем словесне позначення "Степан Бандера" має використовуватися як знак для товарів виключно згідно з переліком заявлених товарів, зокрема, для цукерок. Суд дозволив продовжити діловодство за заявкою для реєстрації словесного позначення "Степан Бандера" як знака для товарів і послуг", – повідомив Патентний повірений України Юрій Трачук, який здійснював оформлення заявної документації.

Популярні новини зараз

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Українцям вимагають заборонити куріння не тільки в громадських місцях, а й у себе вдома: подиміти на балконі не вийде?

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Доведеться мазати маргарин? Українцям розкрили очі на нові цінники вершкового масла, до кінця року піднімуть ще на 15%

Показати ще

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", невідомі поглумилися над могилою Степана Бандери.